tel. 500 345 345

O firmie

historia

Tradycja i nowoczesność

PGW Polska Grupa Wyburzeniowa Sp. z o.o. od niemal 20 lat specjalizuje się w wyburzeniach i rozbiórkach przy użyciu ciężkich maszyn budowlanych. Powstaliśmy na fundamentach rodzinnej firmy rozbiórkowej Bojan-Road, która dzięki konsekwentnie kultywowanym ideałom, zyskała opinię jednej z najlepszych firm rozbiórkowych na mazowieckim rynku budowlanym.

Dziś firmą współkieruje następne pokolenie, przez wiele lat przygotowywane do tej roli. Opieramy się na trwałych i solidnych fundamentach, równocześnie odpowiadając na zapotrzebowanie współczesnego rynku budowlanego.

Większość firm rozbiórkowych kończy pracę z chwilą zrównania budynku z ziemią. Dla nas to dopiero początek. Naszym celem jest odpowiednie zagospodarowanie odpadów i pozostawienie pustej przestrzeni dla nowej inwestycji.

Zaufali nam

Doświadczony zespół fachowców

Wyróżnia nas doświadczenie, zdobyte podczas wyburzeń setek obiektów; zaangażowanie oraz poczucie odpowiedzialności za każdą wykonywaną pracę. Gwarantujemy działanie zgodnie z wysokimi standardami obowiązującymi w branży wyburzeniowej.

Gwarantem naszego sukcesu jest niezawodna, stała od kilkunastu lat załoga. Każda osoba posiada unikalne doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych prac rozbiórkowych. Oferujemy naszym pracownikom stabilne zatrudnienie, troszczymy się o ich bezpieczeństwo i rozwój zawodowy.
Stały zespół gwarantuje doskonałą organizację pracy, lojalność i poczucie odpowiedzialności za efekt końcowy powierzonego zadania. To dzięki naszym ludziom udało nam się osiągnąć tak wysoką pozycję w branży.

Zapraszamy do współpracy Inwestorów, którym, tak jak i nam, zależy na sprawnym procesie rozbiórki w zgodzie z literą prawa budowlanego i prawa o ochronie środowiska.

Stawiamy na bezpieczeństwo

Prace rozbiórkowe obarczone są wysokim ryzykiem, szczególnie dla ludzi. W wielu przypadkach wykonywanie prac przy udziale pracowników fizycznych jest wręcz bezzasadnym narażaniem zdrowia i życia ludzi, generuje większy koszt i czas pracy, nawet kilkukrotnie!

Aby zminimalizować ryzyko, wszelkie niebezpieczne prace prowadzimy metodą mechaniczną, przy użyciu jedynie ciężkich maszyn budowlanych wyposażonych w specjalistyczny osprzęt.

Naszą misją jest sprawna realizacja projektów wyburzeniowo-rozbiórkowych. Pragniemy być pierwszym wyborem największych Inwestorów w kraju; zaspakajać w pełni ich potrzeby, zaskakiwać jakością usług i kompleksową, szeroką ofertą usług.
Działamy etycznie; kładziemy szczególny nacisk na rzetelną gospodarkę odpadami i ochronę środowiska.